Prihlásenie

Váš e-mail
Heslo
Registrácia ~ Nové heslo

Telové a masážne oleje

Sú výlučne prírodné rastlinné oleje. Studené lisovanie napomáha oleju uchovať si aktívne zložky, vitamíny a minerály v ich prirodzenej forme a následne, komplexne pôsobiť v najhlbších vrstvách pokožky. Prírodné oleje nespôsobujú alergické reakcie, nezanášajú telo chemickými látkami, nakoľko neobsahujú syntetické zložky, konzervanty alebo farbivá. Bežne sú prírodné oleje vyrábané zo slnečnice, hrozna, olív, mandlí a podobne. Tie najkvalitnejšie prírodné masážne oleje majú svoj základ v jedinečnosti lisovaných zložiek.
Telové a masážne oleje s esenciou sú prírodné rastlinné oleje s prísadou esenciálnych olejov. Esencie majú charakteristickú arómu po rastlinkách z ktorých pochádzajú a prevoňajú základné oleje. Preto sme ich nazvali " oleje s vôňou". Ich uplatnenie sa rozširuje o relaxačné, liečebné či aromaterapeutické účinky silíc jednotlivých rastliniek. u tvoria základné, výlučne prírodné rastlinné oleje s prísadou esenciálnych olejov. Esencie majú charakteristickú arómu po rastlinkách z ktorých pochádzajú a prevoňajú základné oleje. Preto sme ich nazvali " oleje s vôňou". Ich uplatnenie sa rozširuje o relaxačné, liečebné či aromaterapeutické účinky silíc jednotlivých rastliniek.


Masáže

Či sa masírujete sami, alebo ste masírovaný partnerom, masérom, prípadne si olej len vtierate do pokožky, vždy prináša úľavu a uvoľnenie. Ak sa rozhodnete pre domácu masáž, vyberte si príjemné miesto, zapnite vonnú lampu s esenciálnym olejom a uvoľnite sa.Starostlivosťou o svoje telo sa staráte zároveň aj o svoju dušu.
Pri masáži postupujte zdola nahor, od chodidiel k hlave. Pri nohách a rukách postupujte od prstov smerom k telu. Nezabúdajte na chodidlá, na ktorých sa nachádza veľa reflexných bodov.
Po kúpeli si telo natrite olejom. Neobávajte sa pocitu mastnoty, masážne rastlinné oleje prirodzene splynú s pokožkou a rýchlo sa vstrebávajú. Vaše telo bude zregenerované a oddýchnuté.

Zoradiť:
Spolu: 1512ďalej >>