Prihlásenie

Váš e-mail
Heslo
Registrácia ~ Nové heslo

Mydlá

Mydlo z našej dielne je ručne vyrobené procesom za studena, výhradne z prírodných olejov: olivového, slnečnicového, konopného. Tomuto šetrnému procesu vďačíme za uchovanie všetkých hodnotných látok obsiahnutých v oleji a  ich následnej možnosti využitia pre pokožku.
 
Naše mydlá obsahujú glycerín, ktorý pri procese vzniká. Ten pokožku hydratuje, ochraňuje, spomaľuje starnutie a dodáva potrebnú pružnosť. Po umytí nevzniká pocit suchosti kože ako pri používaní bežných mydiel. Vyrábame rôzne druhy mydiel a obohacujeme ich zásadne prírodnými esenciálnymi olejmi a bylinkami. Tie neslúžia len pre vôňu, ale taktiež pre ich terapeutické vlastnosti. Mydlo obohacujeme aj o ďalšie výživné zložky prispievajúce k čistiacim účinkom mydla alebo k obnove pleti.
Kozie mlieko obsahuje veľké množstvo minerálov a stopových prvkov. Obsahuje tiež horčík, draslík, sodík, mangán a ďalšie vitamíny A, C, E, D a vitamíny skupiny B, vrátane kyseliny listovej. V ľudovom liečiteľstve  sa používa ako liek na rôzne formy ekzémov, vyrážok, vnútorne užívanie má blahodárny vplyv pri prevencii nádorových ochorení a tiež poznáme jeho pozitívnu úlohu pri strese, migrénach, má protizápalové účinky a posilňuje imunitný systém.

 
  • levanduľové - k ošetreniu odrenín, spálenín a kožných problémov, proti depresii a nespavosti, má harmonizačný účinok
  • citrusové - udržuje pružnosť pokožky, omladzuje kožné bunky, rozpúšťa usadeniny ako celulitídu, stimuluje lymfatický systém, pomáha pri nekľude, úzkosti a depresii, je antibakteriálne, má harmonizačný účinok
  • eukalyptové – má protivírusový účinok, je antibakteriálne, antimykotické, antimikrobiálne a protizápalové
  • kozie mlieko s nechtíkom - bez esencie, vhodné pre alergikov, na rôzne formy ekzémov, pri odreninách a zápaloch kože, pri poškodení nadmerným slnením
  • konopné - pre trpiacich suchou pokožkou, atopickými ekzémami, akné, lupienkou a drobnými ranami.

Zloženie mydiel / ingredients
natural oils, sodium caustic, water, glycerine, natural essential oisl / goat milk, nature colorant, herbs
Dermatologicky testované